| AmxMod a întrebat:

sambata seara am avut-o o discutie cu iubita mea ca s-a schimbat foarte mult etc, din care era sa ne certam dar nu ne-am certat. si duminica dimineata i-am scris eu am vb cam vreo 30 de minute ca dupa am iesit afara, pe la vreo ora 2 mi-a trimis mesaj pe telefon si am vb, seara tot la fel a intrat ea pe mine si am vb 3 ore si jumate, dar astazi i-am scrs eu dupa scoala, ami raspundea foarte greu la mesaje, si dupa am intrebat-o eu si ce mai zici puiut? :* si nu mia mai raspuns plus ca nici nu a vazut mesaju si a fost conectata pe whastapp si nu a vazut mesaju si nici nu mai raspuns. oare de ce? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MiraZyauj a răspuns:

Buna.
Si eu sunt fata,si eu am prieten si tot asa. Nu conteaza asta.
Si, la mine se intampla cam la fel. Adica,in special eu.
Probabil,cum este ea,sunt si eu.
Noi fetele suntem mai ocupate decat voi. Avand in vedere faptul ca, vrem toate sa fim frumoase,sa fim aranjate si tot asa,nu vad rostul de a avea o criza de nerabdare si oarecum gelozie.
Probabil, fata vorbea cu cineva pe whatsapp, sau in orice caz era cu vreo prietena si facea ceva super extra important. Sau, in momentul in care tu i-ai dat mesaj, ea era foarte ocuapata, gen...se urca in autobuz,era intr-un magazin,a ajutat o profesoara/profesor sa isi duca bagajele la masina sau, mai stiu eu ce.
Fiecare fata are problemele ei, mai ales dupa scoala, cand vezi ca esti liber si te poti simtii si tu in largul tau.
Probabil, a avut un motiv intemeiat pentru care nu ti-a raspuns. si oricum, nu ar trebui sa ne intrebi asta pe noi, intreab-o, chiar pe fata respectiva. Daca te iubeste, bineinteles ca iti va raspunde cu lejeritate si nu va ocolii adevarul.

| AmxMod explică (pentru MiraZyauj):

Buna... dar dupa ce i-am scris ce mai zici puiut? :* am iesit afara cu frateso, si ma intrat in casa si ea era pe telefon si vedem ca-i la scrie la cineva...

| MiraZyauj a răspuns (pentru AmxMod):

Acum nu stiu ce sa zic, dar poate ca si tu esti cam insistent, nu crezi? big grin
Avem nevoie si noi de putina libertate. Bine, nu cer acum o " despartire" doamne fereste, sau altceva. big grin Ma refer si la faptul ca, poate ca tu o tii prea strans in brate si ca se simte prea restransa.
Poate ca s-a saturat si ea pentru 2 ore de atata " Te iubesc" sau mai stiu eu ce, toti mai avem crize din astea cand ne dorim sa fim singuri, dar dupa realizam cat de mult va iubim. Acum nu stiu, asta o poti intreba chiar pe ea. Iar daca tu zici ca ii scria cuiva, probabil era o prietena, o ruda, un prieten (Doar), si nu a observat. Sau poate a aparut aia " Mesaj de la..." si nu a observat cand i-a aparut sus. Sau, mai stiu eu ce problema. T
Ti-am zis, intreab-o chiar pe ea.; d