| Ramo137 a întrebat:

Idei pentru un grup pe fb? Ce sa postam..sa ne distram? A fost un grup pentru fanele anime (doar fete) dar vreau sa il schimb sa postam poze. Unghii. sa vb despre anumite subiecte. Deci idei happy

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Tot ce-mi vine prin minte de Iţi Biţi, nu trebuie musai sa aiba o legatura cu unghiile, machiaje sau altele chestii de genul de crafts & ideas...

| Ramo137 explică (pentru MihaelaDart):

Pai da-mi niste idei ce sa vb acolo ce sa postam.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ramo137):

Unghii, machiaje, diverse imagini cu citate, idei pe care le putem confectiona acasa din diverse obiecte, materiale, textile si ceea ce idei iti mai vin si tie

| Ramo137 explică (pentru MihaelaDart):

Uf ar fi mai tare daca asi crea un forum... acolo sunt multe ce poti face.dar n-am timp. mersi de raspuns, te pup :*

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ramo137):

Mai bine ai crea un grup pe facebook, e ca si cum ar fi un forum. Este cam aceeasi chestie, cu mici modificari happy.

| Ramo137 explică (pentru MihaelaDart):

Pai pe fb este grupul laughing

| MihaelaDart a răspuns (pentru Ramo137):

Ieri mi-a fost mintea la pagina de facebook, acum am citit mai bine intrebarea... asta e dupa o zi grea dupa munca laughing... sorry

| xallesdx a răspuns:

Ar fi interesant sa faci un grup, sa vorbiti intre voi de tot felul de tips-uri si ponturi pentru frumusete si sa puneti colaje foto cu tutoriale de realizare a unor coafuri sau modele de unghii
uite un exemplu : http://www.girlshue.com/......mas-nails/