| simonafrumoasa a întrebat:

ieri a avut loc primul srut cu baiatul pe care il iubesc. mi-a adus flori la scoala fiindca a fost ziua mea si o bratara. dar faza e ca noi nu vorbim el a aflat acum o saptamana ca il plac. si de ziua mea eram singura pe coridorul scolii si el a venit pe la spate m-a luat de mana si tinea florile la spate cu bratara. m-a chemat si mi-a zis : la multi ani frumoaso care ma placi! mi-a dar florile si bratara iar cand le-am luat in mana m-a luat in brate si ma sarutata pasional. mi-a zis la ureche : sarutama si eu te iubesc! si dupa ne-am sarutat. atuncia au intrat in scoala uni de la noi dar nu vorbeam nici eu nici el cu ei. si la sfarsit vin si prieteni lui care vad florile si bratara in mana mea zambesc iar el ma trege sa iesim afara unde ma vad prietenele mele. au belit ochii de numa. m-a intrebat daca imi place cadoul lui si i-am raspuns ca il iubesc. prietenele mele au sarit sa ma intrebe tot ca stiu ca il iubesc ndar nu ne vorbim decat din priviri. dupa scoala el m-am invitat in parc unde am vorbit de una alta mi-a zis ca si el ma plae de mult timp ca una alta. se uita la mine asa frumos. ce parere aveti? deci suntem impreuna sau nu?

2 răspunsuri:
| biancapisica a răspuns:

Evident, ce poveste draguta parca e dintr-un film. Sa fiu sincera sunt geloasa, as vrea si eu, in fine fiecare cu norocul ei. Deci, sa revenim: DAA, logic, sa va tina si sa fiti fericiti!

| Mysteriouswomen a răspuns:

DAAA logic rolling on the floor
Se vede ca te placewinking
Foarte frumoasa povestea voastra.
Sa va tina :*