| Maria_5031 a întrebat:

Ieri ma durea rau burta, cand dupa ceva timp a inceput sa imi curga abundent un lichid alb. Spre seara m`a luat putin cu ameteala.cand am fost la tualeta am observat pe chiloti ca aveam ceva maroniu.Seara am observat pe chiloti un chegulet asa de sange, f mic. Ma gandeam ca e menstruatia, dar nu imi curge inca sange. este menstruatia sau nu?[funda pentru cel mai bun raspuns]winking

Răspuns Câştigător
| MangoGirl a răspuns:

O sa-ti vina incurand.acestea sunt simptome.mai bine puneti tampon si vorbeste cu mama ta. ea te poate lamuri fara nici un fel de jena big grin

4 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Se poate sa fie. Dar nu sunt sanse sigure oricum destul de mari 90%. totusi poarta un tampon

| ade_9971 a răspuns:

Pai cam asa ceva mi s-a intamplat si miesad
da cred ca e menstruatia la mine asa a fost dar nu trebuie sa te speri e ceva normalwinking

| Maria_5031 explică:

Dar astazi nu mi a curs nimic...

| missBrebi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i spui mamei tale si sa mergeti la un ginecolog care iti poate spune exactbig grin