| Tacii a întrebat:

Ieri tocmai mi-am luat un rechin negru de companie
I-am spus "Da-l afara din cada ca mi-o sparge"
Nu ca e un nume dragut, mama la botezat;;)

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&biw=1440&bih=695

Si el e RECHI, il tin ascuns in debara, mama zice ca-mi da purici!
Si avand in vedere ca am incercat sa-i dau furnici, albine, masline si boabe de fasole el tot nu se satura.Il indop cu sfecla, dar trage mama niste basini de impute toata debaraua.saracu` si lui i s-au ingalbenit ochii.
Aici in poza, Rechi cand l-am furat de la casa de adoptie. L-am pus in buzunar, si fugit am fost.Imi amintesc ca aici ii dadeam ghidul sa-l manance, ghidul era foarte ghidusiu, si ma enerva!

voi ce insecta aveti? nu ca insecta mea e sexi?
>:

Răspuns Câştigător
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Salut,si eu mi-am luat un "snake-us imputitus" pare a fi o reptila nevertebrata.maicamea nu e de acord cu ea deoarece l-a muscat pe bunicu:
http://images.google.ro/......tp?/imgres

si acum se vede urma. ouch.
eu si tata incercam sa o convingem sa pastram aceasta reptila, problema e ca bea apa din veceu.ne descurcam
Bafta!

3 răspunsuri:
| Zole a răspuns:

O da, altii copii obositi care se cred amuzanti straight face.

| looolliika a răspuns:

Mia nou rechinu e insecta straight face

| Ensem a răspuns:

Uu,ce poveste asemanatoare cu a mea
EU mi-am luat o furnica, si din cauza ca este rea si musca am pus-o in lanturi.Lantul l-am legat de o caruta cu 4 cai, pentru ca data trecuta am legat lantul de 1 zid de 100 t si a scapat, am gasit-o dupa 20 de zile nemancata,nu mai avea deloc burtica si nici nu mai vorbea,de dinti nici nu mai vorbim, mai avea 3, a trebuit sa o duc de multe ori la dentist pana sa-i puna dintii.Pe furnica mea o cheama Jojo, si deja s-a imperecheat cu Mojo.Ei ii place sa o scarpin cu mana pe spate si sa o plimb cu lesa.De obicei mama nu ma lasa sa o scot afara, zice ca daca o scot se dau cainii la ea si ii e frica sa nu ramana insarcinata.
In fiecare zi ii dau lapte cu mujdei si seara ii dau 5 mere cu branza si oua.
Multumesc pentru ca ai citit asta.Noapte buna!
Apropo, Jojo si Mojo au nascut-o pe Koko si Moko.