| kaileemckenzie a întrebat:

Ii unu care so apucat de fumat de mic? Daca da de unde v'ati luat tigarile? Pentru ca l'am vazut pe verisorul meu de 12 ani ca fumeaza si ma tot intreb daca ii da cineva sau daca isi cumpara.Dar da tigari la copii de 12 ani? :O (mentionez ca trece pe a 6a)
Fundaaa.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Am intalnit o groaza de copii care fumeaza si ori le fura de la aprinti, ori le cumpara pentru ca sunt anuiti vanzatori care dau doar ca sa isi faca vanzare

Răspuns utilizator avertizat
| miamia1 a răspuns:

Sunt multi copii si mai mici ca el care fumeaza. Trist, cei drept. Pana si un copil de 6 ani daca se duce la magazine mici de cartier sau la tonete poate sa cumpere. Nu prea se tine cont de lege.