| allnamesweretaken a întrebat:

Il iubesc...ma iubeste... dar mi'e frica sa nu mi'l fure alta laughing[Si lui ii e la fel de frica sa nu ma indragostesc de altul laughing ]...sunt foarte geloasaaaa x_x ce sa fac sa nu mai fiu asa :-

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa mine gelozia extrema distruge viata de cuplu. Nu oferi libertate celui de langa tine. Si eu sunt gelos, dar numai atunci cand am motiv intemeiat, nu asa aiurea!

| Ruxyana a răspuns:

Ceau:*
daca totul este roz:X:X de ce sa va intrebati niste lucruri care deja nu'si mai au rostul...tot ceea ce conteaza este ca tu il iubesti si el te iubeste...:X:X ai grije de el :X:X:*:*

| Ionutzsa a răspuns:

Nu inteleg de ce atunci cand totul e numa` bine, frumos, poate chiar perfect, incepem sa ne facem griji, daca se intampla aia, daca se intampla ailaltastraight face
Tre` sa avem mai multe incredere!
Eu zic sa-i spui cat de mult il iubesti, sa-i arati ca poate sa aiba incredere in tine si el sa faca la fel, pentru ca doar daca sunteti siguri de iubirea voastra o sa lasa-ti gelozia deopartehappy

| NedeaAndrei a răspuns:

Asa sunt si eu dar daca zici ca tu il iubesti si el te iubeste ar trebui sa aveti incredere unul in celalalt
1. daca el chiar te iubeste nu poate sa til fure alta pentru ca el ar refuzao
2. daca tu il iubesti sti ca nu ai putea sa te indragostesti de altulhappy
totul sta in increderea reciproca pe care ar trebui sa o aveti unul cu celalaltwinking