| Mihai87 a întrebat:

Imi doresc nespus de mult o amicitie cu o fata! I-am spus asta de multe ori ca vreau sa fim amici si ea ma refuza mereu! I-am mai spus ca nu o plac,doar ca vreau pe cineva care sa-mi fie alaturi sufleteste iar ea mi-a spus ca daca tin la ea cu adevarat sa o las in pace si ma va respecta. Ea nu are prieten, de aceea nu inteleg de ce nu vrea sa fim amici. Stiti cum as putea sa o fac sa isi doreasca sa fim amici? Stiu ca e o intrebare cam penibila dar poate ati putea sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Xtreme554 a răspuns:

In primul rand : nu o mai seca cu tot felul e propuneri de amicitie sau altceva. te va crede obsedat, si nu vrem asta.
Al doi-lea : fa ceva impresionant, mnu stiu, ceva care sa-i placa, ajut-o, sau mna, chestii dn astea.
Al trei-lea : E posibil sa nu-i placa infatisarea ta(sunt si fete din astea), asa ca, fii mai ingrijit.
Si daca isi deschide sufletul si incepe o "prima conversatie" nu ezita sa o consolezi daca are vreo problma, mai pe scurt sa o intelegi, ea va aprecia mult asta. Fii un gentleman.
Bafta!