| Emaaa12345 a întrebat:

Imi e frica sa sarut
Nush cum se face...cum trebuie sa fac
Actualul meu prieten vrea sa ne sarutam si eu il evit
Si imi e frica sa nu se desparta de mine....stiu ca e penibil
Ajutorrr... FUNDA
Si nu vreau raspunsuri gen
Ii bagi limba in gura si gata...

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Aa, trebuie sa faci exact ca la examene, te semnezi pe buzele lui si apoi copiezi ce face el.

Nu dati cu piciorul la scoala.

| Cristina12457 a răspuns:

Și eu eram așa la început, dar eu nu îl evitam. Și mă întrebam cum să sărut, să nu fie penibil sau cine știe ce laughing. Pur și simplu îl lași să te sărute și te ghidezi după el. După un timp o să înveți să săruți chiar mai bine decât el

| Michiro a răspuns:

Toti trecem prin situatia asta dar si peste situatia asta.Trebuie doar sa il lasi sa te sarute si sa nu mai refuzi, numa asa inveti.Ai sa vezi ca pe parcurs devine ceva "usor" dupa ce te ghidezi dupa el.^^

| Emaaa12345 explică:

Daca ma fac de ras...bun ma las ghidata de el okay
Dar nu stiu ce sa fac....pare asa complicat