| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heeeiiii TPU, vreau sa ma lamuriti in legatura cu sarutul french big grin In primul rand sunt fata. M-am sarutat o data cu fostul meu prieten...dar n-am inteles mare branza laughing si i-am spus dinainte ca nu stiu sa sarut "frech" big grin si a zis ca eu sa-i bag limba-n gura si el face restul si asa am facut. Dar nu inteleg, ce trebuie sa fac? Sa ii bag limba in gura si sa o invart? laughing sau ceva de genu? Si mai am o intrebare. Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat vrea sa ne sarutam french? Dau funda :* apropo... fara raspunsuri rautacioase.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ii bagi limba in gura in timpul sarutului.si iti dai seama atunci cand el iti baga limba in gura. e simplu! si nu o invarti ca la carusel sau rotisor. o faci gingas, cu miscari usoare ca si cum ai linge o inghetata sau o acadea.