| Butterfly2110 a întrebat:

Imi e prietena daca imi fura a doua oara prietenul?

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

O prietena nu ar face una ca asta niciodata.Trebuia sa-ti pui intrebarea asta inca de la prima greseala facuta.Nu te lasa mintita sau impresionata de prostiile ei, mai bine fara prieteni decat cu una ca ea happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
De ce ai iertat-o prima oară?
Nu știi să alegi prietenii!
Deschide ochii mari, mari...
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te mai intrebi inca daca s a ajuns la adoua oara?

| R0MW4LD a răspuns:

Practic nu iti mai este prietena de la prima abatere sau mai exact de cand t-i l-a furat prima data. A doua oara e deja prea mult. Nu te lasa batjocorita!

| RussianRoulette a răspuns:

Nu. E o c***a. Sti ce as face in locul tau? As distruge-o. Usor, usor...

| Butterfly2110 explică (pentru RussianRoulette):

Ehhh..usor de spus ea se crede regina popularitatii din clasa mea