| zuzu_3087 a întrebat:

Imi este rusine sa dansez ce sa fac? pe toate melodiile imi este rusine...

vinerea asta am un majorat si vreau sa ma distrez si eu...

mrs fff mult:*

Răspuns Câştigător
| NoNameToday a răspuns:

Ai incredere in tine. E cel mai important. Danseaza acasa, da muzica la maxim, simte vibratiile. Danseaza in oglinda, imbraca-te sexy, machiaza-te.si da drumul. Apoi poti dansa in fata prietenelor sau a mamei. Iar la petrecere, incearca sa te simti bine si daca tot nu reusesti, ia o gura de ceva, dar nu exagerahappy. Si o sa vezi, cu timpul o sa poti dansa in fata tuturor, o sa iti placa sa atragi priviri si uneori, o sa dansezi numai pentru asta.big grin.Si daca nu stii sa dansezi ia lectii sau uita-te pe youtube la cateva "scheme", iar daca prinzi repede, e foarte bine.big grin.Succes! Sa ne scrii, si sa ne spui ce ai facut.big grin. Pupici.:*:*

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Stiu senzatia. Si eu am patit chestia asta. Si acum cateodata ma simt aiurea. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine. Distreaza-te fara sa iti pese de ce gandesc ceilalti.

| Malvina24 a răspuns:

Si mie imi era! si chiar inca imi mai e s joc pe muzica populara! stiu pasii dar mi-e nasol in schimb dansez pe orice house, dance, manele absolut orice! stiu ca nu ar trebui sa ma simt asa! dar asta e! si eu am fost la multe majoratae la care nu jucam, dar cand era muzica house mergea si dansam! bafta multa! si distractie placuta la majorat

| Eu4EverX a răspuns:

Sunt de acord cu lavy,

Bei un paharel de. ceva si vezi cum vine curajulhappy

Vezi numai sa nu se ajunga la prea multe paharehee hee

Succes:*

| Alisa a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine. doar lasa-te purtata de val si simte muzica. o sa vezi ca nu iti va parea rau. sa nu stai deoparte din cauza asta. ai incredere in tine si totul va fi bine. bafta si distractie placuta:*:*

| Spintecatorul a răspuns:

Inceara pur si simplu si ai sa vezi ce bine e! Nu iti rata toata adolescenta, dupa ce cresti viata nu va mai vi niciodata asa frumoasa! Distreaza-te cat mai poti!

| Crs a răspuns:

Nu sunt deloc timida si chiar ador sa dansez; doar ca atunci cand merg in club sau la un majorat, zi de nastere. ceva. primul dans e mai dificil thinking parca ceva ma tine sa ies la dans laughing
Si secretul meu e : Beau un paharel de cevabig grin si prin tupeu imediat laughing
Dar ai grija, fara sa te imbeti sa mai cazi pe jos sau cine stie ce alta traznaie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lavyBandB a răspuns:

Si mie la inceput mi-a fost rusine, dar dupa am baut 100g si am uitat de rusine si de tot(nu ma imbatasem, doar ca imi trecuse)
Acu sa nu crezi ca sunt o alcoolicawinkingtrebuie sa uiti de rusine si ai sa vezi ca totul va iesi bine

| Яùxsi a răspuns:

E foarte simplu! gandeste-te ca esti singura intr-o camera. in fata oglinzii si ca nu te vede nimeni.

| anna01 a răspuns:

Incredere, este o petrecere, atat timp cat nu bei de cazi pe jos sau sa te balagani ametita dintr-un umar in altul, simte-te bine. E aiurea sa te duci la un party si sa stai jos pe motiv ca ti-e rusine, bucura-te de tinerete si danseaza pana nu mai poti:-D

| ByLoREDaN a răspuns:

Inventeazawinking incearcawinking doar sa nu stai jos pe scaun retrasa. Primi pasi sunt mai complicatiwinking dupa ce prinzi 'mersul' e usor... Si mie imi era rusine dar am inavtat happy desi nici acum nu dansez des happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o prietena car pur si simplu nu vrea sa danseze, orice i-as spune. Si eu eram asa dar mi-am dat seama ca nimeni nu se asteapta sa dansezi ca una din videoclipuri ci doar sa te misti astfel incat s te simti tu bine. Fiecare prietena de-a mea are un stil unic de a dansa deoarece o face ca sa se simta bine si asa "ii vine ei " sa danseze.
Nu uita, nimeni nu se prea uita. Important este insa ca ai curajul sa o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proassta