| Mirunaaa2 a întrebat:

Am un majorat si mi-e rusine sa dansez, merg cu prietenul meu si mi-e rusine rau, ce sa fac? Am 17 ani si nu am mai mers la niciun majorat

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te uiți și tu cum dansează restul și dansezi și tu ca ei. mai bei și ceva înainte să vezi ce simți ritmul

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa-te condusa la dans de prietenul tau si nu va fi nici o problema.
Sunt 2 lucruri pe care NU trebuie sa le faci la o petrecere sau majorat: sa nu te imbeti si sa nu dansezi manele!

| Catrice a răspuns:

A) înveți să dansezi până atunci
B) ii spui prietenului problema
C) inventezi o scuză că sa nu mergi
D) te desparți de prietenul tău și te împaci cu el după majorat

| Invictusman a răspuns:

Spune-i ca ai văzut și ca ai probleme, ca nu poți dansa, asa te scoți și tu.

| isemilia a răspuns:

Poti lua niste cursuri de dans. Daca nu iti doresti acest lucru, poti oricand sa ii explici problema prietenului tau.

| Vash96 a răspuns:

O cinzeaca de saniuta si dupa danseaza corpul fara tine

| Lolkkk a răspuns:

Bună, crede mă ca timiditatea ta se va duce într un timp și eu la 14 ani aveam frica de dans dar anul trecut în a8a am dansat cu colegii mei și cu încă o clasa de la scoala care am fost ca am făcut banchet cu 2 clase și multi mă apreciază când ma văd dansând adică nu știu dacă fac misto sau nu sau când râd altii și dansează pe lângă mine fac misto dar știu un singur lucru: timiditatea nu este un lucru bun

| G1SY a răspuns:

Problema e ca nu esti increzuta. Cea mai rapida solutie e sa bei putin ca sa iti faci curaj.
Daca poti ia niste cursuri sau cel putin uite pe net acum este tot felul de tutoriale.