| Summerrr_3038 a întrebat:

Imi iese media de admitere 9, 07 si as vrea sa intru in Iulia Hasdeu la liceu... dar problema este ca se intra cu 9, 16 la filologie ...credeti ca am vreo sansa sa intru?straight face

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

Da, ai sanse, avand in vedere notele de la examene. Mediile vor scadea, cu siguranta...
---
Think clear!

3 răspunsuri:
| Balmung a răspuns:

9.16 a fost media de admitere anul trecut, deci stai linistita. Ai sanse foarte mari sa intri, mai ales daca nu vei avea o concurenta foarte mare.De exemplu si eu am fost in aceeasi situatie acum 2 aniwinking

| Nanutzu a răspuns:

Da. Nu te lua niciodata dupa mediile de admitere cu care s-a intrat in anii precedenti, pentru ca acestea variaza radical. Eu unul zic ca intri, acum depinde, multa bafta!