| Azul a întrebat:

Imi iese media de admitere 9.64. Imi doresc din tot sufletul sa intru la C.N. Gheorghe Lazar din Bucuresti la Filologie. Problema este ca, avand in vedere notele mari luate in acest an la Evaluarea Nationala, media s-ar putea sa creasca. Credeti ca exista o sansa, o speranta pentru a putea intra? De obicei, majoritatea care au peste 9.5 intra la mate-info si de aceea, inca sper sa intru...
Multumesc!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi baremul notelor de intrare pe www.edu.ro, secțiunea licee.
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| Ceriik a răspuns:

Intri fara nici o problema. La filo oricum se intra mereu cu medii mai mici.