| 123456789dumitrita a întrebat:

Îmi place de colegul meu de clasă dar nu ştiu dacă el mă place. El mereu mă face să zămbesc adică mereu îmi ridică dispoziția. Mereu îmi spune ce a pățit, ce s-a întâplat cu el sau cu cei pe care îi cunoaşte. Mereu se uită la mine şi câteodată mă întorc dar el continuă să mă privească dar pe faţa lui se luminează şi de parcă încearcă să zămbească ascuzâdu-şi față. Când trece pe lângă mine mereu ține capul sus şi mereu îşi aşeze părul. Înafară de toate mereu mă strigă pe nume dar câte odată nu mă strigă Dumitrita dar Luminița. Cum credeți mă place?

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Fii sigura ca te place. In sinea ta stii lucrul asta. Baiatul iti arata subtil ca are ceva pentru tine.De vreme ce va placeti reciproc eu zic sa faceti ceva in privinta asta. Arata i si tu ca nu i esti indiferenta.

| 123456789dumitrita explică (pentru HazelEyes77):

Şi cum să-i arăt? Poţi să-mi dai nişte sfaturi. O să fiu foarte reconuscătoare.

| AlinaDum281 a răspuns:

Eu cred ca si el te place