| Mara2002 a întrebat:

Imi place de un băiat care e in grupul nostru de prieteni si toata lumea face glume despre o relatie dintr noi doi si toata lumea il intreaba dacă vrea sa fie cu mine si ma enervează.dar nu asta e problema...el a vorbit cu bf meu baiat si ia spus ca ma place putin..si nu stiu ce sa fac. putin ajutor aici va rog.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca si tie iti place de el, spune-i la bf-ul tau baiat sa ii transmita. Baiatul care te place ar trebui sa vina sa vorbeasca cu tine, sau sa stranga relatia intre voi si asta e tot happy

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Well, daca si tie iti place de el, nu e perfect? Totusi, nu te lasa usor, fa-l mai interesat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pai nimic mai simplu. Ii transmiti prin prietenul comun ca ai dori sa formati un cuplu pentru a vedea daca va potriviti si are vreo sansa relatia.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Vorbește cu el despre voi doi.

| Mara2002 explică:

Mulțumesc de sfaturi