| BoboKitty a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an mai mare, cum sa ii captez atentia, sa-l fac sa ma placa? >:"
Fuunda! :*

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Fii tu insati, nu te da in spectacol! Cand il vezi sambeste-i discret, uitandu-te in ochii lui, vei creea mister! Succes mult! :* Fundita?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand pui o astfel de intrebare, este bine sa mentionezi ce varsta ai, astfel risti sa primesti raspunsuri total nepotrivite pentru tine.

| zurick a răspuns:

Prin naturalete

| byby965 a răspuns:

Incearca sa te faci putin remarcata, sa fii increzatoare in fortele proprii si cu siguranta vei reusiwinking