| loveaholic a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa. Doar ca eu sunt foarte timida si am si o reputatie proasta. Nu sunt genul care sa fie directa. As prefera sa ma apropii de el usor, poate fara sa isi dea seama de asta. E de treaba si nu am vazut sa vorbeasca urat cu vreo fata ( cum fac altii cand vine vorba de fete nepopulare ). Cum sa il impresionez?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baietii de treaba de care zici, au multe amice.Asta nu e o problema cand esti una dintre ele.Devine o problema cand stai cu el. E asaltat de fete tocmai pentru ca pare a fi diferit. Ti-as recomanda sa ramai amica cu el.Privind inapoi vei vedea ca cunosti mai mult omul in postura asta decat ca partener

| rosto a răspuns:

Cum adica reputatie proasta? Ce vrea sa insemne asta la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc esti "o tipa buna" s-ar apropia el de tine