| gingergirl1 a întrebat:

Am foarte mare nevoie de ajutor! Cand vine vorba de altii stiu sa dau sfaturi dar cand vine vorba de mine...In fine eu de felul meu sunt mai timida(mai ales cu oamenii pe care nu prea ii cunosc)! Si de 1 luna in'coace imi place taree mult de un baiat! Am vorbit cu el pe facebook si odata m-a intrebat daca sunt mutata demult in cartier si unde stau,toate cele dar in realitate nici nu stiu ce sa-l intreb,de exemplu azi, AZI puteam sa intru foarte usor in vorba cu el, am mers cu 3 fete la un teren unde face el antrenamente sia venit sa stea cu noi! Ma uitam la el,el la mine da'nu zicea nimeni nimic laughing In fine,pe urma am plecat!
Dar ce puteam sa-i zic crying Nu-s genul de persoana care poate intra in vorba cu oricine!
Va rooog,ce as putea face? Si asa cred ca zice ca sunt putin cam disperata(cred eu) dar stiti nu e genul acela de baiat care te ignora cat de mult l-ai zapaci,sau daca ii zici "buna"sa nu iti raspunda! Si apreciaez asta la el tare mult,ca nu e nesimtit!
Pe buneee,cum sa ma bag in seama cu el,nu invatam la aceeasi scoala, si ne stim doar din vedere! Adica...
Va roog, fara mistouri ca nu am chef de elesad

1 răspuns:
| Chriis a răspuns:

Sunt în aceeaşi situaţie.
Încearcă să afli cât mai multe despre el pe ask.fm şi... înţelegi tu.