| loove_5215 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa si el da semne cum m-ar place dar azi a fost ziua celei mai bune prietene si colega ei de banca l-a pus pe baiatul de care imi place sa o pupe pe obraz si baiatul de care imi place m-a strigat ca sa vad cum o pupa pe cea mai buna prietena.my bff spune ca nu il place deloc dar mie nu mi sep pare ca este asa desi ea stie ca mie imi place de el. ce credeti a incercat ca baiatul de care imi place sa ma faca geloasa sau pur si simplu nu ma place? mi-am zis ca pot sa il uit pe acest baiat dar il plac destul de mult.plss helpkiss

Răspuns Câştigător
| lorena_4201 a răspuns:

Poate ii place de tine si nu vrea sa arate asta sau poate ca vrea sa vada cum reactionezi big grin... dar poti sa nu-l mai bagi in seama o vreme si probabil isi va da seama ca a pierdut ceva ce nu poate recupera...si intr'o zi(nu va dura foarte mult) va intra in vorba cu tine si atunci te vei simti in al 9-lea certonguetongue:*:*:*
sper sa-ti fie de ajutorwinkingwinking

3 răspunsuri:
| CuppiDoon a răspuns:

Invita-l la un party si atunci o sa-l manevrezi tu. cum vrei...

Cele mai tari comentarii pentru Hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o situatie asemanatoare cu a ta trebuie sa fii indrazneata sa ai incredere in tine si sa il intrebi daca vrea sa fiti impreuna

| ANONIMtpu a răspuns:

Hehe si la mine e aceeasi situatie.partialthinking
adica se simte ca e o legatura intre noi. l-am placut din prima zibig grin.mm,eu cred ca si el ma place pe mine, felul cum ma privesteblushinginsa am impresia ca e cam timid, si am incercat, chiar am incercat, dar nu-l pot scoate din cercul lui de prietenithinking
Si a mai fost o faza, chiar acum 2 saptamani.Am mers la clubul pe care il frecventeaza.am dansat putin, chestii. Dar apoi a venit o prietena de-a mea,"ff buna" straight face, care a obs ca il plac, si ca sa-mi faca mie in ciuda, l-a sarutat nebuneste. el... m... n-a respins-o.pff
oricum, e clar ca avea toata lumea creierul putin uzat de alcoolthinking dar nu, asta nu inseamna ca nu e si vina lui. oricum, dupa faza asta a plecat imediat. ultimul lucru pe care l-a facut inainte sa plece a fost sa ma salute pe mine__mda,
Si totusi, cand il vad, si eu ma comport ciudaaat! nu-i dau deloc atentie.fiindca si el e cu ai lui, si ma intimideaza "ai lui" :-l
uf------daca n-ar fi atat de frumusel poate nici n-ar merita sa mai fiu fastacita din cauza lui.happy

siii in cazul tauthinking
baiatul cam are tupeulaughing
dar, eu cred ca a incercat sa iti spuna ca asa sarut, pe obraz, puteti sa incercati si voiwinking
eu o vad ca pe o aluziewhistling
laughing