| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Este o fata in clasa (Bia) la care ii place de un baiat ( Vlad ).
Ea trebuie Luni sal pupe pe obraz.
Eu cu o colega am facut un pariu :
Daca bia nu il pupa pe Vlad prietena cu care am facut pariul o sa faca ca o gaina prin clasa.
Daca Bia il pupa pe Vlad eu o sa trbuiasca sa il pup pe baiatul de care imi place adica Andrei. Da vreau s-o fac dar ...Cum? dati-mi sgaturii Va Rog

Răspuns Câştigător
| coralia_5862 a răspuns:

Oooo misto si noi am facut asta u doar sa ii propui lu vlad sa se apropie de ea si apoi o impingi si ea o sa il pupe met. mea
fuditza?batting eyelashes