| iulia1610 a întrebat:

Imi place de un baiat din vara dar nu stiu cred ca si el ma place (am vazut cum se uita la mine) dar nici eu nici el nu meam spus asta inca! Cine ar trebui sa faca primul pas? Eu sau el?

Răspuns Câştigător
| RiRikk a răspuns:

Pai...eu zic sa mai astepti.De obicei cand un baiat place o fata intra in vorba cu ea... Nu fii asa sigura ca te place. Si eu am patit-o si a fost urat ca de fapt nu ma placea. Mai asteapta si vezi ce sa mai intampla. O zi buna in continuare.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă îl placi ce mai aştepţi? Să vină alta să ţi-l fure?

O să regreţi foarte mult că ai mai stat să te gândeşti, aici nu există o ordine că cine face primul pas. Primul pas ar trebui să-l facă persoana care chiar vrea ceva şi aia eşti tu.

Fă tu primul pas înainte să regreţi prea mult.

Te pup.

| casian_6565 a răspuns:

De obicei un baiat asteapta ca fata sa i spuna ca il iubeste, asta daca baiatul nu stie ce simte fata pentru el ca e f.rau cand te refuza o fata.Ca sa afli daca te place date pe langa el zambeste-i si dupa o vreme ia-l in brate si daca face gesturi finute te place sunt sigur succes!

| HappyEyes a răspuns:

Daca nu face el fa tu primul pas altfel vei regreta mult!

| yomiky123 a răspuns:

Pai eu cred ca el ar trebui ca asa este normal, dar daca este un ntip rusinos poti s.o faci si tu, dar trebuie sa fii sigura ca te place sa u te faci de ras ok :* Mult noroc happy