| SexyAnon a întrebat:

Imi place de un baiat >:", si lui ii place de mine stiu sigur de la cel mai bun prieten al sau. Dar chestia naspa este ca el nu prea este cu fetele, adica nu prea a avut iubite, este si foarte rusinos si timid ( ca si mie dealftel )! Cum sa il fac sa vrea sa fim impreuna?

P. S : Sta aici doar pana incepe vacanta sad.

Răspuns Câştigător
| iLuzye a răspuns:

Atunci incearca tu sa fii indrazneata, pentru el. Straduieste-te, dar pana in limitele umilintei, sa nu pari o disperata, si daca nu reusesti, da-l incolo, probabil nu e pregatit inca sa aiba o prietena prea apropiata, sau nu simte nevoia (sa zicem ca isi lasa garda jos, fiind la fel de timid. Cum crezi ca s-ar desfasura in cadrul relatiei? Crezi ca ar deveni dintr-o data extrovertit?) si oricum nu sta prin preajma ta mult timp, asa ca na, baiat timid, probabil nepregatit, intr-o relatie la distanta... Plus, iti place fizic, sau te atrage si mentalitatea lui? Ca s-ar putea la un moment dat sa te plictisesti.
Gandeste-te daca merita asa tare! happy

3 răspunsuri:
| andra_9585 a răspuns:

Pentru ca amn2 sunteti timizi eu cred ca trebuie fapte nu vorbe, asa ca ar fi bine sa treci la sarut direct, sigur o sa functionezehappy
ps: banuiesc ca la sfarsit ai vrut sa zici scoalabig grin

| SexyAnon explică:

Da, sorry rolling on the floor)

| ganj a răspuns:

Te duci la el si fara sa ii zici nimic ii bagi limba la mate ( il saruti...da sa fi sigura ca e cu limba)! Fac pariu cu tine ca dupa o sa se tina dupa tinewinking aaa si ca sa rezolvi problema ii zici : Daca mai vrei combina-te cu mine