| Maicon1996 a întrebat:

Sunt un baiat timid,rusinos,(mai ales cu fetele)sunt clasa a 9-a ,am 15 jumate ani si as vrea sa stiu care sunt parerile voastre(ale fetelor si baietilor despre mine).

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti un om de valoare care isi va pierde virginitatea cu una care te merita dar sa fi cu ochi-n patru deoarece multe sunt pe interes.

| AnemonaP a răspuns:

Unor fete le plac baietii mai timizi asa.dar nici foarte.mai bine unul mai timid de cat unul tupeist pe care trebuie sa-l dresezi.este binisor... dar nici foarte rusinos.incearca sa iti propui unele lucruri :,, Cred.Pot.Fac! " pentru ca poti sa reusesti orice iti propui.fii deschis si comunicativ, sociabil mai ales cu fetele happy. mult succes

| Rukimika1290 a răspuns:

Asa de mult te intereseaza parerea altora?! traieste asa cum stii si asa cum vreai si nu trebuie sa fii asa de fixat de parerea celor din jur.)si nimeni aici nu te cunoaste in realitate, nu pot sa-mi fac o parere oarecare despre tine))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vrei sa ne spunem parerea dupa o fraza scrisa pe un site? Ce dracu astepti sa ti sa spuna? Eu atat imi dau seama ca tii cu AC Milan.

| Ram0 a răspuns:

Ce pot eu sa zic din ce am citit e ca mie personal imi plac baietii de genul tau decat un baiat `pervers` sa ii zic asa esti OK. Dar gandeste`te daca asta te afecteaza pe tine in viata de zi cu zi si daca o fata te va place candva te va place asa cum esti tu:*
Sper ca te-am ajutat si succes:*