| strawberry666 a întrebat:

Imi place de un tip, care cred ca ma place, dar el nu este in tara.
la vara ma voi duce si eu acolo si ma intrebam daca ar trebui sa astept pana atunci, sa ne vedem, si sa il intreb daca vrea sa fie cu mine, sau ar trebui sa ii spun acum...
el e genul de baiat "smecher" pe care toate il plac si chiar nu stiu ce sa fac...
pentru ca eu chiar il plac.

3 răspunsuri:
| meonly a răspuns:

Eu zic sa-i zici mai intai cati place de el si asteapta panati zice si el tie ca si lui i place de tine dacai iai zice in graba vrei sa fi cu mine ar intelege ca nu asculti si de parerea lui lasa-l sa te intrebe el asa mi s-a intamplat si mie credeama eu asa am facut si acum sunt cu el

| yoGabriela a răspuns:

Of...Eu cred ca ar trebui sa-l intrebi de acum, si sa nu ai prea mare incredere il el daca zice ca e genu' de baiat smecher

| andrusa_3267 a răspuns:

Parerea mea e sal intrebi de acum sa nu cumva sa nu ai surprize neplacute cand te vei duce acolo, mai ales daca spui ca e cam "smecher"