| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un tip inca de vara trecuta... Am stat cu el dar nici acum dupa un an nu mi-l pot scoate din minte. In momentul cand il vad incep iar sa tin la el si tot mai mult. Am stat cu el dar... nu stiu nu mai am curajul sa vorbesc cu el dar el mi-a zis ca ma place un pic si ca tine la mine.Are rost sa lupt pentru a il recastiga? Va rog ajutati-ma. Fundita

Răspuns Câştigător
| Bubuu a răspuns:

Daca tu crezi ca se merita sa lupti pentru el nu iti face probleme. Aproprie-te de el. Daca te-a placut inainte si nu te-ai schimbat semnificativ intre timp intreaba-te si tu.De ce nu te-ar mai place si acum? Daca nu are prieten ai toate sansele.Succes!:*

1 răspuns:
| Bubuu a răspuns:

Am vrut sa zic prietena :*. Ms pentru fundita