| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, el place o alta fata dar si pe mine.
Cum pot sa il indepartez de acea fata si sa il apropii mai mult de mine? Avand in vedere ca ma place si pe mine si pe ea.

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ti-ar placea un baiat asa nehotarat, duplicitar langa tine? Crezi ca merita sa te complici pentru un tip care dupa ce ca habar n-are ce vrea, va mai si spune ca va place pe ambele, de parca el e un premiu de castigat. Nu merita, parerea mea. Ai putina demnitate si retrage-te, ca mai sunt baieti, mult mai buni si mai meritosi decat el.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca tine si la tine?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

El asa a zis...

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-l durea gura sa spuna.

| Pinocchio a răspuns:

De ce ai incerca sa faci asta?
Fii mandra si nu concura cu altele.
Rabdare, stai la oparte si vezi ce se intampla, dar nu te implica prea mult cat timp el nu a decis.

| Innsbruck a răspuns:

Stai mai mult timp cu el si incerca sa-l faci sa rada, sa-l impresionezi, sa-i faci pe plac (dar nu mult)