| lola2012 a întrebat:

Atât de mult imi place de un baiat! Ce sa fac sa-l apropii de mine?

4 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Imbracate sexy / provocator
si dade putin pe langa el la o discutie mai intima smug
wa mege big grinbig grinbig grin
Funda?
BYE!

| Cosmotel a răspuns:

Dar ce are atat de special? spune-ne si nouabatting eyelashes

| Areen a răspuns:

Sa fii tu, scumpo :* Nu vreau sa te strici din cauza unui baiat :* Si daca vrei sa te schimbi cumva, fii mai feminina si amuzanta love struck Desi cred ca esti astea doua, insa doar trebuie sa le cultivi inca putin. Fii doar tu, nu incerca sa te schimbi pentru un baiat care dupa cele mai multe cazuri nu prea merita... puppy dog eyes.
Te-am pupattt :* love struck

| DeeaEuu a răspuns:

Hey! incearca sa ii ceri nr de tel; sau sa vb cu el; sa glumesti... fi tu! Este cel mai important!kiss happy