| OllyZee a întrebat:

Imi place mult de un baiat ...ar trebui sa. i spun ceva?

3 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai da'i de inteles ceva,adica cere'i nr de t el,idi'ul si daca si el iti raspunde atunci.:X
daca nu da nici un semn mai bine o lasi mai moale, sa nu creada ca esti disperata dupa el.
pup, loly:X

| 5SOS a răspuns:

Normaaaaaaaaaaalllllllll.Lool daca iti place de el spune-i nu sta in tine, este dragoste, placere dc sa nu ii spui? Eu faca asa daca imi place de un baiat ii spun asta si il intreb daca si el si daca da incepi relatia cu el.Dc sa nu ii spui? Fi curajoasa nu este asa de greu sa spui ce a ce simti.

| LawwraD a răspuns:

Comporta-te normal. Nu te comporta nici aiurea, nici sa te uiti de sus sau sa te certi cu el.happy