| ElisaMariaStefii a întrebat:

Ar trebui sa ii spun unui baiat ca imi place de el?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Dacă vrei o relație cu el, sigur.
Dar ai grijă cum o faci, pentru că dacă nu îți împărtășește sentimentele, va fi o situație jenantă și ciudată.
Noroc.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, cu curaj, ca noi baietii nu muscam

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat...dar dacă vrei.

| neutrino a răspuns:

Nu, aceasta este sarcina lui, nu a ta! Tu, accepti sau nu minciunelele lui.

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca iti place de el si chiar il iubesti ar trebui sa ii spui sau daca doresti sa fii intr-o relatie cu el.

| AleexNC a răspuns:

Desi baiatul ar trebui sa fie cel care sa spuna asta nu e nicio problema daca o spui tu, nu ai fi nici prima nici ultima si pana la urma nu asta conteaza, ci daca sentimentul este reciproc, iar daca este va fi frumos si va veti bucura de asta. Merita sa incerci, dar doar daca iti doresti asta cu adevarat, doar daca iti doresti o relatie cu el. daca vrei, fa-o. Daca nu o vei face mai tarziu vei regreta ca nu ai incercat macar...
Mult succes. happy

| FrumoasaTa a răspuns:

Asta e treaba lui!
Daca vezi ca si el are ceva sentimente pentru tine ar trebui sa-i spui, adica doar daca e reciproc (cat de cat). Daca vezi ca te ignora sau ca te vede doar ca pe o amica eu zic sa renunti.

| ElisaMariaStefii explică (pentru FrumoasaTa):

Nu stiu daca are sentimente pentru mine in excursie ma tot invita la dans

| UnBaiat439 a răspuns:

Cred ca DA ar trebui, daca vrei o relatie cuel.

| Cricutz a răspuns:

Niciodata