| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi place de un baiat ar trebui sa-i spun?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu zic ca nu e cazul. Ii poti da de inteles, te comporti frumos, esti amabila, sociabila, prietenoasa, dar lasa-l pe el sa-si faca partea, lasa-l pe el sa preia controlul si initiativa!

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Pai da happy daca si el te place p tine thinking
poate o iesi cevawinking

assiris
| assiris a răspuns:

Ca iti place de el :p

| want2bMajestic a răspuns:

Dca ti-ai pus intrebarea "ar trebui sa-i spun?" atunci ori esti destul de dimida ori crezi ca nu ai sanse ca sa iti stabilesti o relatie cu el... FUGI SI LAMURESTE_L CA IL IUBESTI!happyhappyhappyhappyhappy

| otypa a răspuns:

Sa te uiti atent in ochii lui dar sa nu-i spui ca iti place de el, lasa-l pe el sa fac a primul pas, asa este cel mai bine.

| lilia_2632 a răspuns:

1.Privireşte-l drept în ochi dar nu mult timp, apoi lasă-ţi privirea în jos, şi nu îl mai lua în seamă. s-o faci rar dar provocator, nu-i spune, dacă e deştept îşi va da seama singur! dacă nu reacţionează, renunţă, meriţi ceva mai bun! BAFTĂ!

| joy a răspuns:

Deci, nu-i spune! De ce nu-l lasi pe el sa vina frumusel la tine sa-ti faca ochi dulcitongue?

| Paula a răspuns:

Primadata fi tu provocatoare, incearca sa te bagi in seama cand ii el prin preajma, daca te observa fa trucul cu privirea day dreaming, daca iti raspunde la priviri inseamna cai interesat. Daca'i baiat destept vine la tine, daca nu, da'l drek oh go on dar orice ai face nu'i zi nimic ca-ti place de el pana nu te imprietenesti cu el big grin.

| sabina a răspuns:

Ar trebui sa'i arati.

| alinosh a răspuns:

In experienta mea am observat ca majoritatea cand le spui incep sa te evite, daca nu le place si lor foarte mult de tine...asa ca mai bine e sa faci anumite gesturi care sa il puna pe ganduri...sa flirtezi un pic...si asa testezi tongue

| sorinho a răspuns:

Daca tie iti place de el. fa tu primul pas. dar asa cum a scris alinosh. si usor usor... pac pac.

| nimic:*de:*spus:* a răspuns:

Pt a atrage un baiat in primul rand trebuie sa ai incredere in tine... iar apoi sa pastrezi contactul vizual orice ar fismugsmug si daca e sg baiatul da merita sa il abordezi mai subtil daca e "luat" zc k e bine sa stai in bank ta pup:*

| ion933 a răspuns:

Da il intrebi daca si el simte la fel

| buburoiu a răspuns:

Nu ai sa aflii niciodata daca si el are acelasi sentimente fata de tine... daca nu iei initiativa...treaba asta cu lasa-l pe el sa faca primul pas...hmm... nu prea tine... daca baiatu e timid?