| NuImiPunNume a întrebat:

Imi place mult un baiet el e mai mare decat mine cu un an! El se uita la mine dar defiecare data cand ma uit si eu la el isi intoarce privirea [asa mi se pare]... parca am auzit ca ii place de cineva, da nu stiuh de cine!
Credeti ca as fii eu sa latcineva!?

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

Pai.si eu sunt in aceeasi situatie.similara! Se uita la mine, dar nu intoarce privirea, eu o intorc cand se uita la mine.nu inseamna ca nu te place,inseamna ca te place,doar ca e timid si el. uitate si tu cateva secunde la el si intoarceti si tu privirea! Nu ii da indicii ca il vanezi. Imbracate frumos, iesi in evidenta, salutal la scoala, apoi intreaba-l lucruri ciudate cum ar fi cat e ceasul sau zii sa-ti dea putin teefonul! Eu am facut asa si a mers! Bafta!kissfundita?

1 răspuns:
| BloodPrison a răspuns:

Cred hee hee