| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat care e in clasa cu mine. mi-a mai placut odata de el prin cls a 5a (acum a 8a) si atnci ia plkt si lui de mine da acum nu stiu ce sa fac ca a imi place de iar de el si el stie asta numai ca lui nu ii mai place. uneori ma ignora alteori vb cu mine nici nu stiu ce sa mai cred. va rog ajutati-ma cu niste sfaturi plzzzzz

3 răspunsuri:
| Mikaaa a răspuns:

El nu ma mai place stiu asta si de spus i-am spus ca il plac si nimic de atnci ma ignora

| Bubles a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ce simti
asa e cel mai bine
poate te place si el si nu vrea sa iti aratebig grin
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu. nu stiu ce sa-ti spun da` in niciun caz sa nu te arati foarte disperata dupa el ptk apoi te va ignora total. o amica d`a mea asa a facut si acum... aproape ca o ignora cere`i si tu ID`u` si mai vorbiti si voi sau incerca sa pui pe cineva de exp pe cel mai bun prieten al lui sa il itrebe ce crede despre tine...si apoi. iti dai u seama ce trebuie` sa faciwinking.