| Emiilea a întrebat:

Ajutor! Imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place. Uneori vorbim, ma imbraciseaza, vrea sa imi atraga atentia, insa alteori ma ignora. Nu stiu ce sa cred.
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunteti foarte micuti si ca va jucati de-a fetita cu baitelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm pai e destul de posibil sa te placa dar poate vrea doar sa atraga atentia. Totusi cred ca te simpatizeaza nu tinti spre mai mult ca nu prea e posibil la varsta voastra. Deci na mai ignora-l si tu si vezi daca vine el si se baga in vorba cu tine te place.multa bafta!

| Eduard196 a răspuns:

Daca te imbratiseaza si iti atrage atentia te place. Daca te ignora e posibil sa faca asta ca sa nu para disperat

| NicoletaSimina a răspuns:

Probabil ca nu vrea sa-ti arate ca te place.Incercati sa vorbiti si sa ajungeti la un consens. Daca te priveste insistent in ochi,daca iti zambeste des, daca rade la glumele tale, daca iti pune intrebari (este interesat de tine), mai ales daca-ti cere sa va mai intalniti! happy Daca te ignora, n-ar strica sa fii un pic mai indiferenta cu el.Probabil se simte "sufocat" de atentia pe care i-o oferi.Lasa-l pe el sa vina la tine.Cautati-va reciproc. Daca esti un pic mai indiferenta cu el, va veni el la tine.Intreaba- de ce este ignorant cu tine si asa vei afla raspunsul mult asteptat! Sper ca te-am ajutat!

| BogdanDavidZ a răspuns:

Daca te imbratiseaza sau vrea sa iti atraga atentia poate te place. Sunt uni baieti care vor sa para indiferenti cateodata tot ca sa iti atraga atentia, este posibil sa te placa