| LoveGivesYouWings a întrebat:

Imi plc de un baiat... dar el a intr pe cea mai buna pr a mea daca vrea sa fie cu el ea n a acceptat.ma rog sa lasam asta faya e ca inainte lui ii placea de mine si acum mi se pare ca nu ii mai plc de mine. i-am spus asta celei mai bune pr ale mele iar ea mi-a zis ca lui ink ii mai plc de mine.intrebarea ce sa cred ii mai plc de mine? eu vreau sa-l uit dar nu pot imi plc prea mult de el help plss niste sfaturi ceva. fundita kiss

4 răspunsuri:
| alissya a răspuns:

Pai din cate zici tu aici esti tare incurcata worried
daca i-a cerut prietenia prietenei tale te-ai gandit ca poate face asta si sa te faca geloasa pentru ca majoritatea baietilor asa sunt :-J pac una doua sa ne faca geloase pe noi fetele. si daca prietena ta stie ca tu ai o legatura cu el ar face bine aa spuna nu si a doua oara si atreia oara asta daca chiar iti este prietena happy
si daca vrei sa afli daca ii mai place de tine sau nu eu zic sa incerci sa afli, cat poate sa fie de greu, il vezi dupa gesturi, dupa cum vorbeste iti dai seama singura usor, au trimite-i mesaje pe tel, vorbeste cu el vezi cum dse comporta ce gesturi are in el.eu nu imi pot da seama eu laughing trebuie tu sa vezi.
iar daca vrei sa il uiti gata draga mea, evita-l si nu te mai gandi la el pur si simplu, cauta-ti alte ocupatii si puneti in acelasi timp ambitie ca no sa fie greu ai sa vezi pana la urma.
si daca tot ii sa fie al tau, tot al tau va fi stai linistita, stii vorba aia : nu fugi dupa caleasca care nu te asteapta.
tu decizi in continuare
pupiki bafta iti spun :*

| Squmppaaaa a răspuns:

Daca ai incredere in prietena ta.paote ca e adevarat... dar baiatul asta e demn de o fata asa ca lumea ca tine >? :*pup la tine.

| MrWicked a răspuns:

Eu cred ca el vrea sa te testeze, sa vada cat de mult tii la el. Din moment ce se combina cu pr ta e clar ca se combina ca sa te faca pe tine geloasa

| axenterobert a răspuns:

Hey salut.e o situatie complicata.deci prietena ta cea mai buna te-a mintit, s-a combinat cu baiatul de are tie iti place...deci nu prea cred ca e o prietenas prea buna, ...si daca baiatul acela nu te place si te refuza.inseamna ca nu te merita.lasa mai sunt baieti viata merge mai departe nu fi trista pentru un baiat