| Skizza14 a întrebat:

Vreau sa va spun ca imi place de un baiat din clasa de la mine. El da semne ca m-ar placea insa mie mi se pare ca flirteaza cu aproape toate colegele mele(inclusiv cu mine). De exemplu:am fost in oras acum o saptamana cu clasa si i-am zis celei mai bune prietene ca ma dor picioare, acesta auzind, mi-a zis ca vrea sa ma ia el in brate insa am refuzat deoarece colegii spuneau apoi tot felul de chestii. Ce sa fac sa-i arat ca eu chiar tin la el? Va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Te duci si ii zici, subtil.

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Poi sincer nu stiu daca el chiar te place in acel fel sti cum sunt unii baieti mai smecherilaughing Da te asa pe langa el dai semne ca tie iti place de el si apoi spune-i. Si nu trebuie sa iti pese de ce zic ceilalti indiferent daca sunt colegi, profesori sau daca e toata scoala.In plus daca sunteti impreuna nu trebuie sa va ascundeti de sentimentele voastretongue

| Skizza14 explică (pentru Crazyycoffedrop):

Multumesc. Dar nu cred ca as avea curajul sa-i spunhappy

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru Skizza14):

Poi nu ii spui direct ii spui asa mai subtil dupa ce ii dai de inteles ca iti place de eltongue si nu-i nimic pentru ca nici eu nu i-am zis direct baiatului de care imi place eu l-am intrebat pe mess ce simte pentru mine si a fost bine

| Skizza14 explică (pentru Crazyycoffedrop):

Multumesc mult:Xbig grin...Am sa incerc asta... Dar este asa rau pentru ca el peste 3 luni pleaca in alta taracryingCica se muta acolo cu parintii lui)crying

| Skizza14 explică:

Scuzati pentru scrisul incorect..mam grabit