| HappyPills a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva ceva exercitii de slabit mai eficiente? adica sa slabesc mai repede, sau ceva diete?
multumesc mult

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Intreab-o pe nicoleta luciulaughing

| peanut a răspuns:

Fa 40-60 min de mers in pas vioi/alergat pe zi (do some research about CARDIO please...). Nu incepi dieta... de ce? o dieta incepe si se TERMINA (pui totul la loc)

| mardeamor a răspuns:

Eu ma duc la sala si acolo antrenorul mi-a prescris un regim dar nu de slabit pentru ca deja arat binehee heedu-te la salatongue

| unicka a răspuns:

Singura diata cu care am slabit nu a fost o dieta a fost un alt mod de viata cel vegetarian e mai greu dar merita