| anonim_4396 a întrebat:

Imi pot ascuții cu ceva anume caninii? Sunt ascutiti, dar ii vreau si mai ascutiti. Si probabil sa iasa si mai mult in evidenta, sa ii lungesc cumva. Cum aveau personajele alea vampir prin desenele animate, doar ca manual laughing) cu o pila de unghii daca ii frec de nebun ajuta? Ii ascut?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu o pila de unghii daca ii frec de nebun ajuta? Ii ascut?
Da. Și îi distrugi. De nebun.

| Andreeush a răspuns:

Lasă prostiile, înteleg că te fascinează filmele cu vampiri dar să îți strici dinții e prea mult.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Și cu ce or să te ajute dinții de vampir?
O să fugă toate fetele de tine.

| Neagu_Marinel_2001 a răspuns:

Da poti, trebuie sa te duci la dentist sa iti inlocuiasca dinti cu dinti ca de "vampiri", poti cauta pe net transplant de dinti.