| PankakesS a întrebat:

Buna sunt baiat am 15 ani vreau sa va intreb cevasad am o problema... uitati care este: am caninii foarte foarte lungi si ascutiti iar gingiile caninilor imi sunt.retrase. caninii imi sunt asa de ascutiti incat ma zgarii in limba.sad ce pot face? P. S: sunt putin sensibil la soare ...doar la soarebig grin e o boala? ce pot face?sad

3 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Ai fotofobie
si mai mant oameni cu caninii lungi
P.S. nu iti musca iubita de cat (daca ai) o sa creada ca esti vampir laughing

| PankakesS explică (pentru danifx2):

Da mersi baieti.crying

| legiuitoarea1 a răspuns:

Iesti vampir sau ai o boala rara.