| pox a întrebat:

Imi pun tampon nou seeara si imi curge sangele pe chiloti deoarece dorm pe spate ce trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Simplu...doar nu dormi ca un lemn si nu simti nimic...schimba pozitia in aceste zile nefaste.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai de unde alege foloseste ce te avantajeaza...

| marsy a răspuns:

Noaptea poti folosi absorbante big grin

| kitty_8919 a răspuns:

Foloseste tampoane de noaptea ca sunt mai mari si nu risti atat sa te patezi sau daca nu foloseste ob-uri

| tremuriciiuliana a răspuns:

Si eu aceasta problema dar nu este din cauza ca dormim pe spate si pentru ca uneori noaptea ai o sangerare mult mai abundenta decat ziua

| MMady a răspuns:

Foloseste (noaptea) tampon intern. Sau putina vata, pentru ca se scurge printre fese (scuzati exprimarea).

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Ce urat suna "tampon". Se spune absorbant. E diferenta intre tampon si absorbant.Schimba pozitia de dormit. Si mie mi se mai intampla uneori asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un tampon de noapte şi dacă este necesar te mai poţi şi trezi să-l schimbi.
Nu este recomandat folosirea tamponului intern pe timpul nopţii.
Pa, pa.