| alex5259 a întrebat:

Imi puteti da niste idei despre ce sa fac in pauzele de la scoala? ma plictisesc si chiar nu am vreo idee. Pentru raspunsul cu cele mai multe variante, si in acelasi timp cele mai utile, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

Ai putea impreuna cu ceilalti baieti din clasa sa va dati provocari pe rand (un fel de adevar si provocare) pe care sa va amuzati. Cel putin la mine in clasa asa fac si e chiar amuzant. :3
Daca nu vrei sa-i implici si pe ceilalti, mna ai putea sa-ti aduci o carte care te pasioneaza si sa citesti sau sa-ti descarci diferite jocuri.
In ce clasa esti?

1 răspuns: