| Cătălinkic a întrebat:

Ceva idei...ce sa fac in pauzele de la scoala?
Funda

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pune-ti muzica pe telefon si asculta.
Asculta radio.
Vorbeste cu prietenii la tel sau prin mesaje.
Repeta pentru ora ce urmeaza.
Mananca, du-te la baie, iesi la aer (dar nu in afara scolii).
Ia-ti reviste si citeste.
Deseneaza, citeste o carte, stai pe net.Cam astea ar fi! big grin
Succes!

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Mănâncă(sandviş, fructe, ciocolată etc), bea(nu alcool), du-te la WC, învaţă pentru ora care urmează sau altă oră, vorbeşte cu colegii tăi, sună şi-sau trimite sms la prieteni, citeşte o carte/revistă, ascultă muzică, ieşi afară şi i-a aer în curtea şcolii.

| Bøøgey a răspuns:

Masturbare.

| Muffin123 a răspuns:

De exemplu : joaca-te diferite jocuri cu colegii (x si o ) repeta pentru ora ce urmeaza povesteste.