| xBlueAngel a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri noi de: gelozie, indiferenta prietenie? Cele mai multe si mai frumoase primesc fundita

1 răspuns:
| corsar11 a răspuns:

Prietenie-Au trecut problemele au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei,
Prieten este acela care stie cât esti de zapacita, de dusa cu pluta ..si totusi ..nu îi este rusine sa se afiseze cu tine

gelozie:Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca.
Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!