| Danaa22 a întrebat:

happy
Imi puteti da niste statusuri de dezamagire intr-o prietenie? puppy dog eyes
Cele mai frumoase primesc fundita :*!

Răspuns Câştigător
| JoannaChan a răspuns:

1)FriEND, BoyfriEND, BestfriEND --> everything has an END except --> FamILY and it has I LOVE YOU
2)Fotografiez sclipiri de pleoape.
Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine. Imi dai sperante ca te am pe tine.
3))Stiti voi sentimentu` de prietenie... O siguranta, un refugiu pe VESNICIE
4)Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste, Te rog, asculta sfatul meu: zambeste si iubeste!
5)Tu nu ma cunosti si nu e provizoriu... Lumea mea se-nvarte intre vise, iluzii si orgoliu.
6)Ochii mei de nu mai vor să te privească. E vina ta că i`ai făcut să te urască!
7)
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinuti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
8)Persoana care te face să te simţi bine poate fi tocmai aceea care ar fi in stare sa te faca sa te simti mai rau.
9)Traieste pentru cine te iubeste, infrunta-i pe cei care te provoaca si ignora-i pe cei care nu te baga in seama...
10) Daca ai impresia ca totul va dura la nesfarsit, bun venit in realitatea cruda GANDESTI GRESIT
11)Mulţi rostesc cuvântul "prietenie", dar puţini îl înţeleg!
Sper ca ti-au placut! happy