| apaplata_7449 a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva carti care sa aive legatura despre viata de zi cu zi sau carti de psihologie.Nu vreau sa citesc ceva povesti sau chestii de genu. Daca ati putea sa-mi dati ceva sa pot citii si de pe net ar fi super! multumesc > : D

4 răspunsuri:
| apaplata_7449 explică:

Deci nu vreau povesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata de zi cu zi : mara, ion, de veghe in lanul de secara.vezi si u(astea mi-au venit in minte acum thinking )

| Roxuleata a răspuns:

Iti recomand cu mult drag Klaus Kenneth daca esti cat de putin interesata de religie, e extraordinar de interesant, daca nu, incredibila psihologie are Paulo Coelho, oricat de renumit e, scrie superb!

| qulamia a răspuns:

"Carti de psihologie" suna foarte vag... Nu-mi dau seama daca te referi la carti de dezvoltare personala/autoeducare gen "Cum sa" sau carti de psihologie in adevaratul sens. Indiferent ce cauti, ai putea folosi wikipedia.org pentru o informare generala vis-a-vis de un anumit subiect si scribd.com pentru carti care dezvolta subiectul respectiv. N-ai dat prea multe detalii asa ca nu-ti pot recomanda ceva concret.