| oanabwy a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce ajung daca intru la profilul sn(stiinte ale naturii)

4 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

La cum scrii, sigur n-o să ajungi foarte departe.

| buburuza2007 a răspuns:

Si eu am fost pe acelasi profil,poti merge pe chimie,indoferent de care,industriala,aplicata,poti lucra in laboratoare,pe medicina cu biologia,iti alegi ce ramura preferi, si cam atat, dar la facultate nu prea conteaza asa ceva, poti face ce vrei tu, sper ca te-am ajutat

| PassingBY a răspuns:

laughing Să ţtii că, în principiu, poţi să ajungi ce vrei. Eu am terminat la profilul acesta şi am dat mai departe la actorie. Am colegi care au ales să fie medici, alţii au mers la construcţii de maşini şi multe altele. Depinde ce vrei. Posibilităţi sunt nenumărate happy

| Albastru45 a răspuns:

Functionar la salubritate