| seby12345 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot sa slabesc sie eu asa mai eficent dar fara pastile si din astea doar sport cele mai eficiente exerciti pe care vau ajutat si pe voi vreau sa scap de burta. Doresc niste raspunsuri serioase si dau funda pentru cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Tine regim
incearca sa nu mai mananci prajit si cat mai mult piept de pui, carfori fierti, fructe, legume.
mananca la ore fixe si mai cauta pe net.

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ma bine apuca-te de un sport cum ar fi innotul sau escalada(alpinism). Este un sport foarte frumos, si te ajuta si sa te relaxezi.:)Sunt multe panouri artificiale in Bucuresti.Mai sunt in Iasi, Timisoara, Miercurea-Ciuc, Sfantu-Gheorghe, Brasov. Daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj pe privat.:)Uite cateva link-uri utile.Desi pare un sport extrem si periculos nu este deloc asa.
http://www.carpatic.ro/despre_escalada.php
http://www.verticalspirit.ro/

| anymaria a răspuns:

Bea dupa fiecare masa un pahar de apa plata cu p jumatate de lamaie stoarsa, e foarte eficient crede-ma. lamaia grabeste arderile din organism si in felul asta nu mai asimileziwinking