| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se da copy-paste?tongue Sunt incepatoare deci nu fiti duri laughing)

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Selectezi textul, propozitia, poza sau cuvantul etc. apoi dai click dreapta si dai copy apoi te duci unde vrei sa lipesti, aranjezi textul, cuvantul, propozitia sau poza copiata si dai click dreapta dand de acolo paste.

| criss:) a răspuns:

Selectezi textul, dai clik dreapta, copy apoi paste in locul in care vrei sa il lipestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar eu am incercat si nu mia- iwsit unde sa dau paste?