| AndreeaCristina31 a întrebat:

Imi spune cinev niste program de editat poze? big grin

Răspuns Câştigător
| Monica321 a răspuns:

Pizap, Befunky, PhotoScape, Photoshop, Picasa, Photo Mania, Photofunia, PicsART, Photo Art, Dooble Text, Pixlr. Funda?

6 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Photo editor, photo scape, picasa, myphoto.
Baftă!

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Pizap happy

| passyon22 a răspuns:

Photoshop

| Scumpilicii a răspuns:

Heii.
Eu iti sugerez urmatoarele programe, care sunt extraordinar de bune, si te vor ajuta mult!
- Photoshop;
- Photoscape;
- Pic Monkey;
- Pixlr.

Eu nu ti-as sugera PiZaP. Este foarte vechi si... na`!
Oricum, de programele scrise mai sus vei fi incantata. Eu folosesc cel mai des Pixlr si ma multumesc extraordinar de mutl. Este complex, poti face ce vrei pe el, si usor de folosit. happy
Sper ca te-am ajutat! Te pup!
Funda / vot?; 3

| silviuGL a răspuns:

Buna,
-Photoscape este foarte bun si usor de folosit, este special pentru incepatori.
-Adobe photoshop este un program putin mai complex, este folosit in special de profesionisti. Sper sa te ajute

| Geneoo a răspuns:

PhotoShop, PhotoScape, Picasa :*! Funda?